Parchowo Herb Parchowo Logo
img
Gmina Parchowo
img22-02-2019
imgImieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

img
img02-10-2017 r img Zakończenie inwestycji

Zwiększenie efektywności energetycznej budynków Zespołu Szkół w Parchowie i Nakli oraz Remizy Strażackiej w Parchowie

Zakończono prace związane z termomodernizacją budynków Zespołu Szkół w Parchowie i Nakli oraz Remizy Strażackiej w Parchowie

Przedmiotem części I zamówienia była termomodernizacja budynków Zespołu Szkół w Parchowie wraz z termomodernizacją instalacji c.o.

Prace wykonała firma Usługi Ogólnobudowlane i Handel Justyna Miesikowska z Odry.

Koszt prac wyniósł 1 150 016,14 zł.


Prace  obejmowały min.  wymianę drzwi wejściowych, wymianę okien na sali gimnastycznej, docieplenie ścian zewnętrznych szkoły i sali gimnastycznej oraz dachu, wymianie oświetlenia, modernizację  C.O. polegającą na wymianie grzejników i rur.


Przedmiotem części II zamówienia była termomodernizacja budynków Zespołu Szkół w Nakli wraz z termomodernizacją instalacji c.o.

Prace wykonała firma E & M Marcin Maliszewski z Nieczulic, za kwotę brutto 787 200,00 zł.

Prace obejmowały min. wymianę stolarki okiennej w łączniku pomiędzy szkołą a salą gimnastyczną, docieplenie ścian zewnętrznych, docieplenie dachu sali gimnastycznej i łącznika, wymianie instalacji C.O. wraz z kotłem i grzejnikami, wymianie drzwi wejściowych.Przedmiotem części III zamówienia była termomodernizacja budynku Remizy Strażackiej w Parchowie wraz z termomodernizacją instalacji c.o.

Prace wykonała firma Usługi Budowlano Ciesielskie „DOMEX” Radosława Turzyńskiego z  Osiek.
Koszt prac wyniósł 295 200,00 zł.

Prace obejmowały min. wymianie stolarki okiennej, wymianie drzwi zewnętrznych i bramy garażowej, termomodernizację ścian zewnętrznych, docieplenie dachu, wymianie instalacji C.O. wraz z kotłem i grzejnikami.

Inwestycja współfinansowana jest ze środków Unii  Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, refundowana w wysokości 85% wartości zadania. Projekt realizowany jest wspólnie przez cztery gminy: Parchowo,  Czarną Dąbrówkę, Tuchomie i Studzienice.

 

Gmina Parchowo ul. Krótka 2, 77-124 Parchowo, tel. (059) 821 48 00, fax. (059) 821 48 01, gmina@parchowo.pl